דפוס טמפון / טמפוגרפיה

הדפסות טמפון / טמפוגרפיה לתעשיה ועל כל מוצר
50 שנה של מקצוענות ואיכות!

הצוות המקצועי שלנו בניהולו של שמואל ברלין (דור שני בהדפסות) מיומן ביותר בכל שיטות ההדפסה והמיתוג על מגוון רחב מאוד של מוצרים וחומרים.
עם עשרות שנים של נסיון, הדפסנו כמעט על כל מוצר ובכל צורה -באיכות מירבית.

אנחנו מבצעים הדפסות למפעלים וייצרנים בתעשיה במגוון רחב של תחומים: תעשית הרפואה, הקוסמטיקה, מזון, יצואנים,  ומפעלים ביטחוניים -
מדפיסים לפי דרישת הלקוח, במיקום שהוא צריך וכל קובץ גרפי, גם בהיקפים גבוהים ובלוחות זמנים שמוכתבים ע"י הלקוח תוך כדי עמידה בדרישות של ביקורת איכות קפדנית ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים מבחינת איכות.

יש לנו  את המכשור, ציוד' מכונות ובעיקר ידע רב שמאפשר לנו להתמודד עם כל פרוייקט ואתגר שתציבו לנו!
כל שיטת הדפסה, צבע או מורכבות של מוצר - אנחנו נדע איך להתמודד איתו.
אנחנו אוהבים להדפיס ולעשות את עבודתינו באיכות מקסימלית.

הדפסות טמפון מתבצעות בהדפסה ישירה על המוצר בצבע אפוקסי (2 מרכיבים צבע+מקשה), דבר שנותן עמידות רבה לצבע ההדפסה בפני שריטות או חשיפה לכימיקלים ונוזלים.
צבע ההדפסה עמיד לאורך זמן ויכול להתבצע על כל משטח ללא הגבלה אם הוא ישר או עגול או מקומר\קעור.

כמות הצבע שמודפסת מתבצעת במדוייק ומאפשרת להדפיס פרטים קטנים ועדינים במיוחד באופן מדוייק ומדוד.

אנחנו דוגלים בכך ששירות כולל ומקיף בכל שלבי הפקת הדפוס הוא חלק נכבד מבניית אבני יסוד בעבודה שלנו עם הלקוח ולכן הצבנו כמטרה ללוות את הלקוח ולתמוך בו גם בשלבי "הקדם דפוס", לכל לקוחותינו הקטנים והגדולים כאחד- מחלקת הגרפיקה שלנו תכין את הקובץ שלכם להדפסה ותקבלו הדמיה מדוייקת של ההדפס שלכם על המוצר וכן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגבי כל דבר שתרצו להדפיס עליו!

צרו קשר בטל'\ווצאפ למספר 0549161991 קבלו ייעוץ ונשמח להדפיס לכם איכות!

דפוס טמפון בפעולה - סרטוני וידאו


דפוס ברלין – מעל 70 שנה של אהבה לדפוס

חברת ברלין הדפסות בע"מ הוקמה בשנת 1955, ובהדרגה תפסה את מקומה כמובילה בתחום הדפסת המשי בישראל.  החברה יושבת באזור התעשיה של ראשון לציון ומספקת שרותי גלופה, הדפסה למוסדות, חברות, פרטיים ושרות למרבית בתי הדפוס בכל הארץ. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים במפעל הדפוס שלנו וזה מתבטא בכל מתנה, מוצר ושירות שאנו מספקים ללקוחותינו.


מהו דפוס טמפון ומה הקשר שלו לטמפוגרפיה?

דפוס טמפון שהוא למעשה נגזרת של המילה טמפוגרפיה. זוהי שיטת דפוס אשר מעבירה את המוטיב המודפס בצורה של הטבעה על החומר שעליו מבוצעת ההדפסה.
הליך זה נותן מענה להדפסה על מוצרים בעלי משטח קעור / קמור או מעוגל, וצבע ההדפסה בשיטה זו מתאים ומתקשר למגוון רחב מאד של חומרים כמו פלסטיק, זכוכית, עץ, גומי, סיליקון ואפילו בד וכל סוגי המתכות, כך שלמעשה בשיטה זו של דפוס טמפון (פד פרינט) ניתן להדפיס על כל סוג של חומר ובכל צורה שהיא.
דפוס טמפון הינו צורת הדפסה מהירה ביותר וכושר ההספק של מכונת ההדפסה יכול להגיע מעל לאלף הדפסות בשעה.
זו הסיבה שבדפוס טמפון משתמשים לסימון מוצרים בענף התעשייה וגם בהדפסה של מגוון רחב של מוצרי פרסום כמו כוסות, בקבוקים, מציתים, עטים וכדורים והכל במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר.

דפוס טמפון – איך זה עובד?

דפוס טמפון דומה מאד לצורה של הטבעה עם חותמת.
כאשר ישנה כרית שעשויה מסיליקון והיא סופגת את הצבע והלוגו מתוך הגלופה שהוכנה מראש ומטביעה את הלוגו על המוצר שאותו רוצים להדפיס.
מכונת ההדפסה תטביע כמו חותמת את כרית הסיליקון על הגלופה כדי שהיא תספוג את הצבע ותעביר את התצורה בצורה מדויקת לחומר המודפס.
מאחר וזה נעשה בדיוק כמו חותמת שיטה זו הינה מהירה ביותר וצבע ההדפסה מתקשר ומתחבר מהר לחומר המודפס, הצבע מתייבש במהירות ומאחר וכמות הצבע שמועברת היא מדודה ומדויקת צבע ההדפסה נשאר יציב על החומר המודפס, לא יורד ולא מתקלף ממנו.
בדפוס טמפון זה לא משנה כלל ממה מורכב משטח ההדפסה או באיזה צורה היא ולכן היא שיטת הדפסה יעילה ביותר.

 

 

Top
דילוג לתוכן