דפוס טרנספר

הדפסת טרנספר/סובלימציה

יש לנו במפעל מגוון רחב של מכבשי חום לביצוע הדפסות טרנספר על מגוון רחב של חומרים החל מהדפסת סובלימציה שהיא למעשה הליך של הדפסה צבע סובלימציה (זהו צבע המיועד להדפסה על חומרים סינטטים לרבות עץ, מתכת, בדים סינטטים, קרמיקה ועוד מגוון רחב של חומרים).
כאשר אנחנו מדפיסים את הסובלימציה לנייר מיוחד וכאשר מצמידים את הנייר עם מכבש חום בטמפרטורה המתאימה על החומר שאותו רוצים להדפיס צבע הסובלימציה הופך לגז וחודר אל החומר המודפס כך נוצרת הדפסה על החומר המודפס כאשר לא מרגישים בכלל את צבע ההדפסה כיוון שהוא למעשה הפך להיות גז.
בנוסף יש לנו ניירות טרנספר שאותם אפשר להעביר בעזרת מכבשי חום על מגוון רחב של מוצרי טקסטיל כמו כובעים, תוויות, דגלים וכולי...
מגוון מכבשי החום שלנו כוללים:
5 מכבשי חום שטוחים במבחר של גדלים
3 מכבשי חום עבור כובעים
ו3 מכבשי חום עבור כוסות ובקבוקים.
בהליך של דפוס טרנספר ניתן לבצע כמות רבה של הדפסות בזמן קצר ביותר על מגוון רחב מאוד של מוצרים.
ההדפסה היא צבעונית ולמעשה מתבצעת בצורה דיגיטלית כך שאיכות ההדפסה הינה גבוהה ביותר ואיננה מוגבלת במספר צבעי ההדפסה או במורכבות של הקובץ שיודפס.

 


דפוס ברלין – מעל 70 שנה של אהבה לדפוס

חברת ברלין הדפסות בע"מ הוקמה בשנת 1955, ובהדרגה תפסה את מקומה כמובילה בתחום הדפסת המשי בישראל.  החברה יושבת באזור התעשיה של ראשון לציון ומספקת שרותי גלופה, הדפסה למוסדות, חברות, פרטיים ושרות למרבית בתי הדפוס בכל הארץ. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים במפעל הדפוס שלנו וזה מתבטא בכל מתנה, מוצר ושירות שאנו מספקים ללקוחותינו.


 

Top
דילוג לתוכן