דפוס משי

הדפסות משי לתעשייה ועל כל מוצר

אנחנו בית דפוס עם נסיון עבודה של 57 שנים, מסורת של התמקצעות ונסיון רב שצברנו במשך השנים מאפשרים לנו לבצע הדפסות שונות בכל שיטות ההדפסה-
הטכניקות ותשומת הלב לפרטים מבטיחים שההדפסות יבוצעו בצורה המיטבית ביותר.

יש לנו מגוון רחב של מכונות הדפסה שונות במגוון תחומים ושיטות הדפסה- ידע ונסיון רחב בהתאמה מדוייקת של סוג הצבע וההרכב שלו כדי שתהיה תאימות מוחלטת של צבע ההדפסה למוצר עליו אנחנו מדפיסים. בצורה כזו, צבע ההדפסה יתקשר ויתחבר באופן מוחלט למוצר המודפס ועמידות ההדפסה תהיה לשנים רבות, בכל מזג אוויר או תנאי שטח חוץ או פנים.

במשך השנים הדפסנו על מגוון מוצרים בתחומים רבים- בתעשיית האלקטרוניקה, תעשיית הרפואה למכשירים רפואיים שונים, תעשיית הקוסמטיקה למיתוג וסימון מארזים לתכשירים קוסמטיים, ולמפעלי תעשיה לייצור חלקים עם סימונים, וכמובן הדפסה על מגוון רחב של מוצרי פרסום.

הדפס משי נחשב כשיטה המסורתית והאמינה ביותר לביצוע  הדפסות על כל מוצר שהוא.

אנחנו מבצעים הדפסות גם בהיקפים גבוהים ובלוחות זמנים שמוכתבים ע"י הלקוח תוך כדי עמידה בדרישות של ביקורת איכות קפדנית ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים מבחינת איכות.

יש לנו  את המכשור, הציוד, מכונות ובעיקר ידע רב המאפשרים לנו להתמודד עם כל פרוייקט ואתגר שתציבו לנו!
כל שיטת הדפסה, צבע או מורכבות של מוצר, אנחנו נדע איך להתמודד איתו – אנחנו אוהבים להדפיס ולעשות את עבודתינו באיכות מקסימלית.

אנחנו דוגלים בכך ששירות כולל ומקיף בכל שלבי הפקת הדפוס הוא חלק נכבד מבניית אבני יסוד בעבודה שלנו עם הלקוח ולכן הצבנו כמטרה ללוות את הלקוח ולתמוך בו גם בשלבי "הקדם דפוס" לכל לקוחותינו הקטנים והגדולים כאחד- מחלקת הגרפיקה שלנו תכין את הקובץ שלכם להדפסה ותקבלו הדמיה מדוייקת של ההדפס שלכם על המוצר וכן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגביי כל דבר שתרצו להדפיס עליו.

צרו קשר בטל'\ווצאפ למספר 0549161991 קבלו ייעוץ ונשמח להדפיס לכם איכות!

דפוס משי בסדנה של ברלין הדפסות


דפוס ברלין – מעל 70 שנה של אהבה לדפוס

חברת ברלין הדפסות בע"מ הוקמה בשנת 1955, ובהדרגה תפסה את מקומה כמובילה בתחום הדפסת המשי בישראל.  החברה יושבת באזור התעשיה של ראשון לציון ומספקת שרותי גלופה, הדפסה למוסדות, חברות, פרטיים ושרות למרבית בתי הדפוס בכל הארץ. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים במפעל הדפוס שלנו וזה מתבטא בכל מתנה, מוצר ושירות שאנו מספקים ללקוחותינו.


קצת היסטוריה על דפוס משי:

דפוס משי במקור הוא הליך של הדפסה קדום מאוד והוא שיטה שהומצאה בסין כאשר לכאורה היו מותחים בד שעשוי ממשי על מסגרת וכאשר היה הבד מטבעו עם חורים שדרכו היה עובר הצבע בעזרת מסיכה היו אוטמים את החורים במקום שבו לא רצו שיעבור צבע ההדפסה. וכך יצרו את הגלופה לדפוס המשי בימי קדם.
כיום גלופה לדפוס משי עשויה מבד פוליאסטר או סיבים סינטטים שגם בד זה הוא לא מחורר ובעזרת אמולסיה (פילים נוזלי- רגיש לעור) מקרינים פילים שהוא האובייקט שאותו רוצים להדפיס.
האמולסיה שמקבלת את האור מתקשה ואוטמת את החורים ואילו במקום שבו יש את הפילם של האובייקט שאותו רוצים להדפיס שם האמולסיה לא מקבלת אור ולכן בשטיפה במים החורים נפתחים ורק שם יעבור צבע ההדפסה.
כך מייצרים היום את הגלופה לדפוס משי וכשמעבירים את הצבע על הרשת/הגלופה מודפס האובייקט או העיצוב.
בהליך של דפוס משי ניתן לבצע הדפסה של מספר רב של פריטים בזמן קצר ביותר.

Top
דילוג לתוכן