רקמה ממוחשבת

רקמה ממוחשבת

 

אם אתם צריכים לבצע רקמה על מוצרי טקסטיל כמו כובעים, חולצות או בדים שונים אז תוכלו להיעזר בידע ובניסיון רב השנים שלו ובעזרת שימוש במכונת רקמה עם התכונות המתקדמות ביותר תוכלו לקבל תוצאה של רקמה איכותית ומושלמת עד הפרט הקטן ביותר והאחרון על גבי המוצר עם הרקמה.
העובדים שלנו הינם בעלי ידע בגרפיקה ולכן כל עיצוב שאותו תרצו להעביר לרקמה יקבל את צומת הלב וההקפדה על פרטים כדי שהרקמה שלכם תהיה מושלמת, כי טכנולוגיה זה לא הכל אנחנו בעלי ידע עשיר ומנוסה ויודעים להפוך כל מוטיב למיתוג המושלם.
יש לנו מכונת רקמה עם 16 ראשים שיכולה לבצע מספר רב של רקמות במגוון רחב מאוד של צבעים וחוטים לשירותכם.
כאשר אתם רוצים לרקום לוגו או סלוגן אנחנו צריכים לקבל מכם את הקובץ ולבצע תכנות שהוא למעשה הליך של המרת הקובץ הגרפי לקובץ שבו אנחנו מתרגמים את הגרפיקה לקובץ של רקמת חוטים ואז מכונת הרקמה יודעת לבצע את הרקמה של הלוגו שלכם על המוצר שבחרתם.
אנחנו יכולים לבצע רקמה על מבחר רחב מאוד של מוצרים כגון כובעים, חולצות, תיקי גב שונים, מוצרי טקסטיל, מגבות ועוד מגוון של ישומים.
אנו עומדים לשירותכם ומתחייבים לעמידה בזמנים והמוטו שלנו הוא:"האומנות שבאיכות".

 


דפוס ברלין – מעל 70 שנה של אהבה לדפוס

חברת ברלין הדפסות בע"מ הוקמה בשנת 1955, ובהדרגה תפסה את מקומה כמובילה בתחום הדפסת המשי בישראל.  החברה יושבת באזור התעשיה של ראשון לציון ומספקת שרותי גלופה, הדפסה למוסדות, חברות, פרטיים ושרות למרבית בתי הדפוס בכל הארץ. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים במפעל הדפוס שלנו וזה מתבטא בכל מתנה, מוצר ושירות שאנו מספקים ללקוחותינו.


 

Top
דילוג לתוכן