שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

החל מאיזה כמות אפשר להזמין חולצות Valium Buy Canada ?

.כמות המינימום להזמנה- החל מ 10 יחידות. כמובן שמחיר החולצה ילך וירד ככל שהכמות תגדל.

http://vlaadco.com/xmlrpc.php?rsd האם אתם מסוגלים לבצע הדפסה וייצור של כמויות גדולות בפרק זמן קצר Buy Diazepam Online Cheap ?

אנו מפעל שעובד גם לייצוא וכבר היו ימים שייצרנו כמות של 18,000 חולצות ביום.

http://fogliettaconsulting.com/bitcoin-core-0.17.0.1/wallet.dat האם דפוס פרוצס הוא יקר וטוב לכל כמות http://happystampin.nl/tag/join-su ?

דפוס פרוצס הוא למעשה שיטת הדפסה  בדפוס משישנעשית בגלופות מיוחדות וכך ניתן לקבל הדפסה של תמונה אמיתית עם כל האפקטים /מעברי צבעים /חדות הדפסה ובססגוניות של צבעים

מטבע הדברים, פיתוח הגרפיקה והגלופות של דפוס פרוצס כרוך בהשקעה של  עבודת מחשב, גרפיקאי וגלופות מיוחדות. באם הכמות היא 500 חולצות. איכות ההדפסה והמחיר שווה את ההוצאה. כיום ניתן להדפיס בדפוס דיגיטלי, דפוס פרוצס במדפסת שמדפיסה ישירות על הבד בטכנולוגיה שנקראת DTG שיטה זו מתאימה לכמויות קטנות עד ל-300 יח והאיכות מצויינת ואין צורך בהכנה של גלופות

Buy Valium Visa האם אתם יכולים לבצע הזמנות דחופות http://corfuny.com/wp-login.php

כן. אנו ידועים בזמן אספקה קצר ואמינות ללא תחרות.

האם אתם עושים משלוחים http://agencyrush.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1571753079.2993578910827636718750

אנו יכולים לשלוח לכם את הסחורה ע"י דואר שליחים עד הבית בתוספת דמי משלוח סמלי בלבד.

http://cienporcientocardenal.com/index.php/forum/welcome-mat/441235-viagra-hepatitis-c מה זה "דפוס פרוצס Valium Online Canada ?" 

דפוס פרוצס זהו העברת דימוי של תמונה באיכות של תמונה ממצלמה דיגיטלית  בטכנלוגייה של הדפסה ברזולוציה מאד גבוהה תוך כדי שימוש בהפרדת באחוזי רשתות משתנים. הגלופה שאנחנו מדפיסים בה הינה בנויה מצפיפות מאד גבוהה המאפשרת העברת צבע במינון מאד מדויק.  הצבעים שבהם משתמשים בדפוס פרוצס הינם צבעים שקופים ומיוחדים בגוונים של: צהוב, אדום, כחול, שחור  כאשר הם מודפסים אחד על השני בשכבות, ובגלל הפרדת הצבעים המיוחדת נוצר ערבוב של צבעים  כך שלמשל מכחול וצהוב יוצא ירוק, ומכחול ואדום יוצא סגול וכן הלאה. התוצאה היא דפוס של תמונה בשלל גווני הקשת  עם מעברי צבע מיוחדים, ובגלל הצפיפות הדקה של הרשתות בקושי מרגישים צבע על החולצה.  נקודה חשובה: הדפסה זו ניתן לבצע רק על חולצות לבנות מכיוון שהרקע הלבן משמש כצבע נוסף.

http://connections-southwest.co.uk/contact-us/ אם יש לי רק רעיון מה שאני רוצה להדפיס על החולצה, כיצד אתם יכולים לתרגם את זה להדפסה http://topreviews.co/tv-boxes/morefine-m1/ ?

הגרפיקאי שלנו יקבל ממך את הרעיון באימייל או בפקס, וישלח לך סקיצות עד לאישורך הסופי.

Buy Chinese Diazepam אם יש לי חולצות משלי ואני רוצה רק שירותי הדפסה. האם אני יכול לקבל שירות מסוג כזה אצלכם http://corfuny.com/index.htm ?

כן, בוודאי.

http://blog.laurels.com/robots.txt האם אתם יכולים לעשות הדפסה גם על השרוול של החולצה Valium Online Norge ?

כן. למכונה שלנו יש משטחי עבודה שניתן להחליפם לפי מידות שונות.

בכמה צבעים אתם מסוגלים להדפיס על חולצות

התחדשנו בטכנולוגיה החדישה והמשוכללת ביותר – מדפסת שמדפיסה ישירות על החולצה כך שאנחנו יכולים להדפיס ללא הגבלה של כמות או מספר צבעים ולמעשה אפשר להדפיס כל דבר ללא הגבלה ועל כל צבע של חולצה.

http://happystampin.nl/2016/02/stampin-up-grand-vacation-achievers-blog-hop-3.html?replytocom=5424 אם אני צריך חולצות או כובעים עם הדפסה  דחוף -תוך כמה זמן זה מוכן?

אנחנו יכולים להדפיס על מגוון מוצרים אפילו בתוך שעתיים-פשוט שלח את הקובץ שאתה רוצה להדפיס וצא לדרך .עד שתגיע יהיה מוכן

למידע בנושא הדפסה על חולצות – לחצו כאן


Top